máte dotaz na náš klub

Okresní přebor mladší přípravka - Tělovýchovná jednota Sokol Lázně Velké Losiny

Vedoucí mužstva:  Kareš  Karel

Trenér:  Bureš  Vladislav

Naše nejmladší družstvo se začalo tvořit teprve před prázdninami 2013 a výbor oddílu se rozhodl je přihlásit do okresní soutěže. Pro soutěžní ročník 2014/2015 bude nutné spojit síly se sousední Loučnou, abychom pokryly kategorie starší a mladší přípravky. Starší přípravku tvoří hráči ročníku 2004 a mladší, mladší přípravku hráči ročníku 2006 a mladší. Jsou zde výrazné talenty a bude to záloha pro starší mládežnické týmy oddílu, ale je jich málo a tak aby se dalo sestavit konkurence schopné družstvo v obou kategoriích, budou obě družstva hrát na svých hřištích a k prolínání hráčů pod jednotným názvem Spartak Loučná. Takto to funguje u dorostu a starších žáků, jen s tím rozdílem, že se hraje naopak pod hlavičkou našeho oddílu.

Seznam hráčů této kategorie:

Bílek Štěpán, Bubeníček Petr, Filip Matěj, Horák Maxim, Kareš Matyáš, Musil Oldřich, Pavloň Radek, Račák Samuel, Ščuglík Ondřej, Šefraný Štěpán.

Zatím žádné události

Zatím žádná data